Strona Główna

„Stary Dom” zaprasza do restauracji w klimatach lat międzywojennych z oryginalnym wystrojem mebli art deco, bauhaus.

Restauracja jest czynna codziennie oprócz poniedziałku w godzinach od 16.00 do 22.00.Sobota i niedziela od godziny 13.00.

W menu naszej restaurcji dania kuchni śląskiej i nie tylko, organizujemy przyjęcia okolicznościowe jak wesela, komunie, biesiady dla firm z prosiakiem, koryto wędlin i mięs pieczonych na sposób alzacki.

Wesela i przyjęcia u nas mają grupy osób skupionych wokół grona myśliwych, towarzystw historycznych, towarzystw sportowych, gdzie odnajdą ten niesamowity klimat i swobodę w spędzeniu tego czasu.

Na kazde przyjęcie jest aranzowana sala według sugestii organizatora z odpowiednim wystrojem i dekoracjami,ze sprawia przyjęcie niepowtarzalnym i niekonwencjonalnym.

Nie jest to sala komercyjna z jednym wystrojem na wiele lat.
Posiadamy /3/trzy sale oraz klimatyczną stodołę na przyjęcia country w okresie wiosenno-letnio-jesiennym dla około 40 osób.
       

Sala mała dla 14 osób, restauracja dla 35 osób oraz sala główna dla 120 osób z parkietem do tańca. W sali restauracyjnej muzyka z płyt winylowych tworzących niepowtarzalny klimat.
       

Jesteśmy organizatorami koncertów światowych gwiazd muzyki blues-soul-funky, kiedy również można zamówić w ramach tego koncertu przyjęcie imieninowe, urodzinowe itp. dla swoich gości jako dodatkową niecodzienną atrakcję. Na pewno unikatową i zapadającą w pamięci przez lata, ponieważ u nas są to koncerty autorskie, niepowtarzalne.